Nazywam się Sara i jestem mamą Felicji i Stefanka – Pierworodnego, który już pierwszej nocy w szpitalu chciał mi pokazać, że przysłowie „spać jak niemowlę” to mit. Przez wiele miesięcy próbowaliśmy z mężem prawie wszystkiego (kreatywność zmęczonego rodzica nie zna granic!) żeby nasz synek spał i żebyśmy my mogli również chwilę odpocząć. Ciężko jest cieszyć się macierzyństwem i być najlepszą wersją siebie gdy jest się wycieńczonym…

Nasze instynktowne działania nie zawsze się sprawdzały, a rady rodziny czy koleżanek tylko mieszały mi w głowie. Coś co u jednych się sprawdzało kompletnie nie zdawało egzaminu u nas. Wiedza na temat rozwoju dzieci, którą posiadam ze studiów psychologicznych (aktualnie jestem na ostatnim roku studiów magisterskich z psychologii) okazała się nie być wystarczająca. Chcąc uzyskać wyspecjalizowaną wiedzę dotyczącą snu dzieci w wieku od 0-5 lat dodatkowo postanowiłam uczestniczyć w półrocznym kursie poświęconym tylko tej tematyce.

Ukończyłam specjalistyczny, ponad 250 godzinny kurs i uzyskałam certyfikat Family Sleep Institute. Jako Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka szerzę wiedzę dotyczącą bezpiecznego, spokojnego snu dzieci, najnowszych zaleceń, a przede wszystkim pomagam i wspieram rodziny w rozwiązywaniu ich sennych wyzwań.

Poza studiami uczestniczę w wielu kursach i szkoleniach, przykładam wielką wagę do nieustannego samoksztłcenia i doszkalania się.