Nazywam się Sara i jestem mamą Felicji i Stefanka – Pierworodnego, który już pierwszej nocy w szpitalu chciał mi pokazać, że przysłowie „spać jak niemowlę” to mit. Przez wiele miesięcy próbowaliśmy z mężem prawie wszystkiego (kreatywność zmęczonego rodzica nie zna granic!) żeby nasz synek spał i żebyśmy my mogli również chwilę odpocząć. Ciężko jest cieszyć się macierzyństwem i być najlepszą wersją siebie gdy jest się wycieńczonym…

Nasze instynktowne działania nie zawsze się sprawdzały, a rady rodziny, koleżanek tylko mieszały mi w głowie. Coś co u jednych się sprawdzało kompletnie nie zdawało egzaminu u nas. Więc zaczęłam zgłębiać wiedzę na temat snu i rozwoju dzieci sama. Zdecydowałam się nawet na studia magisterskie z psychologii by świadomie i naukowo podejść do tematu. Chcąc uzyskać wyspecjalizowaną wiedzę dot. snu dzieci w wieku od 0-5 lat dodatkowo postanowiłam uczestniczyć w półrocznym kursie poświęconym tylko tej tematyce.

Ukończyłam specjalistyczny, ponad 250 godzinny kurs i uzyskałam certyfikat Family Sleep Institute. Jako Certyfikowana Konsultantka ds. Snu Dziecka szerzę wiedzę dotyczącą bezpiecznego, spokojnego snu dzieci, najnowszych zaleceń, a przede wszystkim pomagam i wspieram rodziny w rozwiązywaniu ich sennych wyzwań.