OFERTA

Sen dziecka jest skomplikowanym tematem wymagającym dokładnej analizy profilu dziecka
i szczegółowego wywiadu z rodzicami ponieważ każde dziecko jest inne! Dlatego też ważne jest holistyczne podejście do tego tematu. Nie ma jednego uniwersalnego przepisu na każdy problem ze snem, jednej magicznej metody. Nie ma również drogi na skróty, na zmiany potrzeba czasu, spokoju i konsekwencji w działaniu.

Jednak dobrą wiadomością jest to, że większości problemów ze snem dzieci można zaradzić – aby to zrobić trzeba zaadresować wszystkie kwestie związane ze snem dziecka: środowisko snu, rytuały okołosenne, harmonogram dnia oraz ewentualną naukę (bardziej) samodzielnego zasypiania.

WSPÓŁPRACA
2-TYGODNIOWA
(dla dzieci 5m+)

Dwutygodniowa współpraca indywidualna jest idealna dla rodziców, którzy chcą holistycznie podejść do problemów ze snem ich dziecka oraz stopniowo wprowadzać zmiany. Pakiet przeznaczony jest przede wszystkim dla rodziców, którzy chcą zmienić sposób zasypiania i popracować nad mniej lub bardziej samodzielnym zasypianiem.

Celem naszej dwutygodniowej współpracy będzie poprawa snu dziecka, ale również wyposażenie rodziców w niezbędne narzędzia do rozwiązywania problemów ze snem samodzielnie.

 • 15 min. konsultacja wstępna;

 • szczegółowa analiza kwestionariusza;

 • konsultacja online (możliwa w godz. wieczornych);

 • spersonalizowany Plan Poprawy Snu;

 • codzienna analiza Dziennika Snu;

 • stały kontakt SMS/mailowy również w weekendy;

 • rozmowa podsumowująca współpracę.

490 zł

JEDNORAZOWE
KONSULTACJE
(dla dzieci 5m+)

Jednorazowe konsultacje indywiduwalne skierowane są do:

1) niewyspanych, niezdecydowanych rodziców, którzy chcą poprawić sen ich dziecka ale nie są pewni czy są gotowi na naukę mniej lub bardziej samodzielnego spania. Jeżeli rodzice w ciągu 7 dni od rozmowy podejmą decyzję o dalszej współpracy to koszt 2-tyg. wsparcia zostanie pomniejszony o 100 zł.

UWAGA – podczas konsultacji nie omawiamy metod nauki samodzielnego zasypiania (tylko w pakiecie 2-tyg.)

2) rodziców, którzy nie chcą zmieniać sposobu zasypiania czy uczyć dziecka mniej lub bardziej samodzielnego zasypiania a jedynie chcą się skupić na wprowadzeniu optymalnej higieny snu oraz na dostosowaniu harmonogramu dnia do wieku i potrzeb dziecka;

3) rodziców, których dzieci potrafią samodzielnie zasypiać ale borykają się z tymczasowymi trudnościami ze snem związanymi np. z pojawieniem się rodzeństwa, pójściem do żłobka/przedszkola itp.

 • 15 min. konsultacja wstępna;

 • szczegółowa analiza kwestionariusza;

 • 60 min. konsultacja online;

 • 1 mail z dodatkowymi pytaniami.

150 zł

KONSULTACJA
NOWORODKOWA
(dla dzieci 0-4m)

Pojawienie się nowego członka rodziny jest bardzo ekscytującym wydarzeniem ale wiąże się też ze sporymi zmianami w życiu codziennym. Podczas indywidualnej konsutlacji dowiedzie się jak wygląda sen w pierwszych 4 miesiącach życia dziecka i jak zadbać o to by był on spokojny i bezpieczny. Odpowiem również na wszystkie Wasze pytania i wątpliwości, a założę się, że trochę ich macie!

Podczas rozmowy dowiecie się jak dbać o zdrowe nawyki związane ze snem  i zapobiegać problemom w przyszłości, równocześnie okazując dużo miłości
i bliskości Waszemu Maluszkowi.

Idealny prezent na babyshower!

 • 90 minutowa konsultacja;

 • 1 mail z dodatkowymi pytaniami.

190 zł

Konsultacja Ekspresowa dla powracających klientów – analiza kwestionariusza wraz 30 minutową konsultacją w celu szybkiego zidentyfikowania problemu i ustalenia korzystnych rozwiązań na sen w cenie 70 zł.

WARSZTATY

Nadchodzące wydarzenia